Altanki ogrodowe…

Masz piękny, zielony ogród, lecz nie możesz się tym widokiem zachwycać, ani wdychać kwiatowych zapachów bo Twój dom nie posiada tarasu ani balkonu? Nie ma sprawy! Z naszym poradnikiem szybko i sprawnie wybudujesz lub zakupisz odpowiednią altankę, w której będziesz spędzać letnie popołudnia. Czytaj nasz internetowy poradnik budowlany!

Podłoga na tarasie…

Tarasy mają to do siebie, że znajdują się na zewnątrz domu i zwykle nie są zadaszone. Przez to podłoga na tarasie musi być odporna na wilgoć (aby nie wchłaniać wody) oraz na zimowe mrozy czy bardzo wysokie temperatury w lecie. Podłogę na tarasie można przykryć drewnem oraz płytkami ceramicznymi. Więcej o wykończeniu podłogi tarasu dowiesz się z budowlanego poradnika internetowego.

Jakie ogrodzenie…

Jeżeli Twoja posesja znajduje się wśród innych działek, koniecznie powinna być ogrodzona. Zwiększysz tym bezpieczeństwo domowników i zaznaczysz granice z sąsiadami. Ale ile kosztuje takie ogrodzenie? I jak je dobrać do stylu domu? Ogrodzenia betonowe, drewniane, siatki ogrodzeniowe – przeczytaj ich opis na internetowym poradniku budowlanym.

Szafy wnękowe…

Nie chcesz zmniejszać estetyki wnętrza swojego pokoju przez ustawienie w nim potężnych szaf jakby wyjętych z czasów PRL-u? Ma być prosto, schludnie, przestrzennie. Ok. Tyle informacji nam wystarczy, aby zaproponować Ci montaż szafy wnękowej, czyli „ukrytej” w ścianie. Wszystko o montażu szaf wnękowych przeczytasz na poradniku budowlanym on line.

Sprzęt energooszczędny…

Aby zmniejszyć koszty eksploatacji domu, można zużywać mniej prądu. Co ma na to wpływ? Na pewno wyeliminowanie potrzeby zużycia prądu do np. ogrzewania wody poprzez montaż baterii słonecznych. Co jeszcze? Zakup energooszczędnego sprzętu domowego. Więcej o energooszczędnych urządzeniach gospodarstwa domowego czytaj na poradniku budowlanym.